Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri |


Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri, o tarihlerde henüz üniversite öğrencisi olan iki genç girişimci arkadaş tarafından 2006 yılında kurulmuş ve Bilişim dalında hizmet vermeye başlamıştır. Bu genç girişimcilerden biri olan Mehmet Tekin, yoluna yalnız devam etmeye karar vermiş ve, 2007 yılında Tekin Bilişimin bugünlere kadar erişmesini sağlayacak adımı atarak, toptan dağıtıcılık ve perakende satışları ile sektörde isminden söz ettirmiş, 2008 yılında bu sektörün önde gelen distribütörlerinden olmayı başarmıştır.

2008 yılı ortalarında ortaya çıkan Dünya krizi sebebi ile toptan satışlardaki vade tarihlerinin uzaması ve satış oranlarının düşmesi sebebi ile Tekin Bilişim kendisini yazılım konusunda uzmanlaştırma kararı almıştır. Bu doğrultuda, Tekin Bilişim 2008 yılları ortasında yazılım ve bilgi teknolojileri dalında da hizmetlerine başlamış olup halen bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sektörde de adından söz ettiren Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri, 2010 yılında toptan dağıtıcılık ve perakende satışları sektöründe hizmet vermeyi durdurarak, sağlık sektöründe üretmiş olduğu yazılım projeleri ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. .

2011 yılında "B.L.T. Bilgi ve İşlem Teknolojileri" ile çözüm ortaklığı yaparak "Zirve Muhasebe Programları" İzmir Temsilciliğini üstlenmiş olan Tekin Bilişim, 2012 yılında organizasyon hizmetleri sunmak amacıya "Dove Ajans" markası ile yeni bir sektöre adım atmıştır. Yeniliklere daima açık olan Tekin Bilişim, yine kendi markasını oluşturarak 2013 yılında "Waffle Chef" ile gıda sektöründe, 2014 yılında da "Rentsis" markasıyla araç kiralama sektöründe kendini göstermeyi başarmıştır. .

Yazılım, web tasarımı ve kurumsal kimlik alanlarında uzmanlaşmış olmanın verdiği tecrübe ile atıldığı her sektörde başarıyı yakalayan Tekin Bilişim, tüm alanlarda edindiği tecrübeyi teknolojiyle birleştirerek sizlere sunmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. .

Biz teknolojiyi takip edelim, sizde bizi... Siz hala Tekin Bilişim ailesiyle tanışmadınız mı? .

TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN SİZİNLE İRTİBATA GEÇELİM

Güvenilir bir firma arıyorsanız ve araştırmaktan yorulduysanız, biran önce hayallerinizi hayata geçirmek için bize yazın, hemen sizinle irtibata geçelim.

Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
İletişim Numaranız
Mesajınız

Formu Gönder