Biz Kimiz?

2006 yılından bu yana bilişim sektörünün birçok alanında özgün ve yenilikçi çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz..

Tarihçemiz

2006 yılından bu yana bilişim sektörünün birçok alanında özgün ve yenilikçi çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Donanım satış ve distribütörlüğüyle başlayan bilişim yolcuğumuzda çok yol kat ettik. 2008’den beri çeşitli sektörler için geliştirdiğimiz özelleştirilmiş yazılımlarla tecrübe kazanırken birçok saygın işe imza attık.  

Tekin Bilişim olarak deneyim ve profesyonelliğin gücüyle büyüyerek; enerji, sağlık, yiyecek, iletişim ve araç kiralama sektörlerinde emin adımlarla yürüyen 5 önemli markaya finansman ve enerji sağlayan lokomotif güç olduk. Kurumsal iletişim süreçlerindeki başarımız ile kendi yarattığımız markalarımızla gücümüze güç kattık. Bütün bu tecrübeye dayanarak, markanız için doğru yatırımı yapmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunu kendi markalarımızdan biliyor ve siz müşterilerimizin karlılığı ve memnuniyeti için tüm çözümlerimizde aynı hassasiyeti göstererek çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, yazılım ve AR-GE alanlarındaki tecrübemiz, işinde uzman, yaratıcı ekip arkadaşlarımız ve tüm paydaşlarımızla bilişim ve iletişim alanında yenilikçi ve karlı işler yapmaya devam ediyoruz.

Misyon

Her markanın kendine has ihtiyacını tespit ederek ona özel çözümlerle iş süreçlerinde fark yaratmak.

Vizyon

Sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda ülkemize ve dünyaya katma değer sağlayan markalar yaratmak ve yaratılmasına öncü olmak.