Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri |


Orta ve büyük ölçekli hastanelerde, il halk sağlığı laboratuvarlarında aile hekimlerine uyarlanmış ihtiyaç duyulan laboratuvar tetkik sürecinin takibinin yapılmasını sağlayan programdır. Doktorlar tarafından elektronik ortamda hasta için istenen tetkiklerin herhangi bir basılı forma gerek duyulmadan laboratuvar cihazlarına iletilmesi ve çalışılan tetkiklerin yine elektronik ortamda doktora veya ilgili birimlere iletilmesini sağlayan yazılımdır. Aynı zamanda hastanın tetkik geçmişinin tutulması ve sonraki muayenelerinde eski tetkik sonuçlarına göre teşhis konularak tedavi uygulanmasını sağlar.

Özel Laboratuvarlar içinde uyarlanmış olarak çalşan programımız mevcuttur. Programın üreticisi Tekin Bilişim olduğu için firmaya göre değişiklikler yapabilmektedir. Modüler olarak programımız kullanıma hazırdır. Daha ayrıntılı bilgi almak için programımızın markası olan Pharmasis'in sitesini ziyaret edebilir yada bize ulaşabilirsiniz.

TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN SİZİNLE İRTİBATA GEÇELİM

Güvenilir bir firma arıyorsanız ve araştırmaktan yorulduysanız, biran önce hayallerinizi hayata geçirmek için bize yazın, hemen sizinle irtibata geçelim.

Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
İletişim Numaranız
Mesajınız

Formu Gönder