Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri |


Misyon:

Şirketimiz; bilişim, yazılım, donanım alanlarında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bu alanlarda modern çizgisiyle siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak ve memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutan bir firma olmak en büyük amacımızdır.

Şirketimiz; ülke kaynaklarını doğru kullanarak, ilkeli çalışmayı prensip edinmiş, idealist ve atılımcı kadrosuyla Türkiye ve yurt dışında ekonomik, hızlı ve tekniğe uygun uzmanlık gerektiren işler yapmayı, doğru ve yerinde kararlar ile ülke ekonomisine katkılar sağlamayı, çalışılan idareler ile seviyeli ilişkiler sayesinde de süreklilik kazanmayı hedef edinmiştir.


Vizyon:

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında kalitede süreklilik, üretkenlik, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdendir.

Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye ve yurt dışında önde gelen bir şirket olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak her zaman en iyi olabilmektir.


Değerlerimiz:

Dürüstlük, İş Ahlakı, Güvenilirlik, Üretkenlik, Yenilikçilik, Özgünlük, Süreklilik, Kalite, Ülke Çıkarlarını Gözetmek en önemli değerlerimizdendir.

TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN SİZİNLE İRTİBATA GEÇELİM

Güvenilir bir firma arıyorsanız ve araştırmaktan yorulduysanız, biran önce hayallerinizi hayata geçirmek için bize yazın, hemen sizinle irtibata geçelim.

Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
İletişim Numaranız
Mesajınız

Formu Gönder